در سایت تاجرآموز ما قوانینی را جهت هر چه بهتر کمک کردن به رشد و پیشرفت کاربران ایجاد کرده ایم و این قوانین با توجه به بازخوردها بروز می شوند.

 1. قوانین نظردادن
  1. نظرات خود را سعی کنید به صورت فارسی تایپ کنید تا هم به خوانایی کمک کند و هم سریعتر منتشر شود.
  2. در قسمت نظرات خود از ثبت کردن شماره تماس، ایمیل و یا ادرس سایت جدا خودداری کنید. قبل از تایید این موارد حذف خواهند شد.
  3. استفاده از کلمات توهین آمیز جدا خودداری کنید.
  4. انتشار یا عدم انتشار یک نظر یا بازخورد، بستگی به مدیریت سایت دارد، در بعضی موارد احتمال اینکه نظر شما در سایت منتظر نشود وجود دارد.
  5. در قسمت نظرات خود، تا وقتی چیزی یا عملی را خودتان انجام نداده و به نتیجه نرسانده اید، به دیگران توصیه نکنید، چه بسا که بسیاری از افراد همان مورد را انجام داده و دچار خسارت هایی چه مالی و چه زمانی می شوند.
  6. کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.
  7. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود.
  8. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.
 2. قوانین عضویت در سایت
  1. تمام اطلاعات ثبت شده شما هنگام عضویت در سایت، نزد سایت تاجرآموز محفوظ است و تمام سعی تیم تاجرآموز آن است که جایی منتشر نشود.
  2. لطفا هنگام عضویت از وارد کردن اطلاعات دقیق و صحیح اطمینان حاصل کنید، چون بسته های آموزشی و … به همان آدرس وارد شده شما ارسال خواهند شد.
  3. تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
  4. تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
  5. تبصره ۳: عضویت در سایت تاجرآموز رایگان است.
 3. قوانین کپی رایت
  1. انتشار مقالات سایت بدون حق کپی رایت مجاز نیست. تمام مقالات این سایت بر اساس تجربه چندین ساله در کسب و کارهای مختلف و مشاوره ها تولید شده است.
  2. منتشر کردن فیلم های خریداری شده از این سایت برای قصد تبادل، فروش و … مجاز نمی باشد. در صورت شناسایی از طریق مراجعه قانونی اقدام خواهد شد.
  3. فیلم های خریداری شده برای خود شخص و خانواده او بوده و پشتیبانی فقط به شخص خریدار خواهد بود.
  4. تمام موضوعات، فیلم ها، محصولات و … این سایت بر اساس تجربه چندین ساله هستند، اگر آن ها غیر از این سایت به دست شما رسیده است لطفا وجه آن را از طریق شماره حساب های قسمت تماس با ما پرداخت نموده تا از پشتیبانی کامل آن محصول برخودار شوید.
  5. پشتیبانی سایت فقط برای شخص خریدار بوده و تیم … موظف است راهنمایی هایی جهت به نتیجه رسیدن شخص خریدار، در صورت سوال پرسیدن و پیگیری شخص خریدار انجام دهد.
 4. قوانین خبرنامه
  1. اطلاعات ثبت شده در خبرنامه سایت تاجرآموز پیش ما محفوظ است. از این اطلاعات جهت یادآوری، تبلیغات محصول، آموزش و نکات طلایی تجارت مخصوص این سایت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  2. هدف ما آموزش تاجرانی است که در حوزه خود قصد دارند به درآمد برسند. خرید در این سایت یعنی تعهد! این شخص وظیفه دارد که به آموزش ها عمل کند، جایی سوال داشت حتما از بخش پشتیبانی بپرسد. بدون عمل کردن به آموزش ها، نتیجه ای به دست نمی آید و هزینه ای هم برگشت داده نمی شود.